اپلیکیشن هوشمند مای هتل

اپلیکیشن هوشمند مای هتل

چکیده :

اپلیکیشن هدفمند مای هتل،،،

خدمتی خلاقانه در راستای خدمات اقامتی در سراسر کشور 

ایده ای بینظیر جهت ایجاد منابع درآمدزایی قدرتمند به صورت هوشمندانه

و مدرن همراه با ایده های نو و سبکی متفاوت

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 3

اپلیکیشن مای هتل 
ایده بسیار جذاب و خلاقانه در راستای سازماندهی و اطلاع رسانی کلیه هتل ها در سراسد کشور 
مجموعه ای از سه ایده بینظیر در راستای رزرو؛ بانک اطلاعاتی و مسیریابی هوشمند و ... که در سراسر ایران با پتانسیل بالایی قابل اجرا میباشد.
این طرح بینظیر در غالب اپلیکیشن های هدفمند اندروید طراحی و اجرا شده است 
و به صورت ثبت شده در سازمان های مربوطه ارائه میگردد و مالکیت معنوی این طرح در اختیار تیم تحقیقاتی امین دارابی است که به همراه مدارک ثبت انتقال می یابد.
اپلیکیشن مای هتل ؛ به صورت نمایندگی در هر شهر اجرا خواهد شد 
که به دو شیوه نمایندگی کشوری
و نمایندگی استانی ارائه میگردد ؛ که اولین خرید از سایت تعیین کننده نوع ارائه خواهد بود . 
فردی که به صورت نمایندگی کل کشور ایده را دریافت کند میتواند در ازای دریافت مبلغ تعیین شده نمایندگی های هر استان را واگذار نموده و سود خادق العاده ای را از طریق به دست آورد.
همچنین نمایندگان هر استان با اجرا و استفاده از این اپلیکیشن قدرتمند که نیاز ضروری مسافرین را در زمینه خدمات اقامتی تامین میکند ؛ میتوانند منبع درآمدزایی فوق العاده ای را داشته باشند. 
با توجه به جذابیت ایده های به کار برده شده در این اپلیکیشن و تست و نظرسنجی صورت گرفته با استقبال عالی همراه بوده است که این موضوع نوید پتانسیل بالای درآمدزایی این اپلیکیشن را تضمین و تایید میکند.
مبلغ تعیین شده برای نمایندگی هر استان و دریافت اپلیکیشن مای هتل با توجه به هزینه های صورت گرفته جهت برنامه نویسی؛ کدنویسی ؛ طراحی اپلیکیشن؛ خرید هاست و سرور و همچنین تبلیغات هدفمندی که به صورت گسترده برای هر شهر توسط تیم تحقیقاتی دارابی انجام میگردد ؛ و محاسبه ارزش گزاری ایده پردازی ذهنی ؛ مبلغ: بیست و پنج میلیون تومان تعیین شده است. 
نمایندگی کشوری این طرح ارزشمند با توجه به حمایت از شما عزیزان و ایجاد شرایط درآمدزایی فوق العاده عالی و کمک به اقتصاد کشور ؛ مبلغ: یکصد و سی میلیون تومان میباشد که با توجه به تعدد شهرهای گردشگری و توریستی سوددهی بسیار قابل توجهی برای نماینده کل کشور این پلن در پی خواهد داشت . 
و لازم به ذکر است ارائه هر اپلیکیشن برای نمایندگان هر شهر دیگر هزینه ای برای نماینده کشور نخواهد داشت و توسط طراحان تیم تحقیقاتی امین دارابی به طور کامل ساپورت و پشتیبانی میگردد. 
امید است با توجه به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغالزایی بتوانیم گامی موثر و مفید در راستای پیشبرد اهداف و کمک به اقتصاد کشور عزیزمان برداریم.
 نکته:
پس از انجام پروسه پرداخت از طریق وبسایت؛ رسید واریز وجه و تفاهم نامه فروش و انتقال اپلیکیشن به صورت پست الکترونیک ارسال میگردد و به تایید طرفین خواهد رسید.
زمان تحویل کامل طرح و اپلیکیشن برای هر استان از زمان پرداخت کامل وجه به مدت پنج روز کاری میباشد. 
نمایندگان به طور مادام العمر پشتیبانی و مشاوره خواهند شد . 
باتشکر و درود فراوان

خرید محصول اپلیکیشن هوشمند مای هتل

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه میتوانید از پیشنهادات ویژه و هر هفته یک مقاله هدیه بهره مند شوید