مطالب پیشنهادی

درس هایی از طبیعت

شروع تغییرات کلیدی در زندگی الهام گرفتن از نعمت های خدادادی اصلی مهم و کلیدی برای رسیدن به موفقیت و ثروت

کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای

کتاب فروشنده یک دقیقه ای 6 مؤلفه اصلی را در نظر گرفته است و توضیحاتی را در باب هرکدام مطرح کرده است. نکته اصلی که در این کتاب روی آن تأکید شده است این است که باید برای فروش هدف داشت و فروشی که با قصد و انگیزه باشد در حقیقت سرمایه‌گذاری مطمئنی برای یک فروشنده چه در حال و چه در آینده است. منظور از هدف این‌گونه بیان‌شده است: اول اینکه باید از یکسری رموز آگاه بود؛ یعنی نسبت به کاری که انجام می‌دهیم کاملاً آگاهی داشته باشیم و کلمات را به‌صورت حفظ‌شده و سرسری ادا نکنیم. دوم اینکه هدف یعنی آن چیزی که به آن می‌رسی، دارای یک نقطه شروع و یک نقطه پایان است و از گستردگی بیشتری برخوردار است.

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

سلام و درود به دوستان خوبم کتاب حکایت دولت و فرزانگی یکی از برترین منابع برای ایجاد تغییرات در روند زندگی میباشد . به کمک محتوای بینظیر این کتاب میتوانید زندگی خود را متحول کنید و دوره ای جدید را در زندگیتان استارت بزنید و به سمت موفقیت حرکت کنید. نویسنده این کتا مارک فیشر یکی از معروفترین نویسنده های موضوع موفقیت است.

کتاب صوتی قورباغه را قورت بده

از قدیم گفته‌اند اگر اولین کاری که باید هر روز صبح انجام بدهی، این باشد که قورباغه زنده‌ای را قورت بدهی در بقیه روز خیالت راحت خواهد بود که سخت‌ترین و بدترین اتفاقی را که ممکن است در تمام روز برایت پیش بیاید پشت سر گذاشته‌اید.قورباغه شما در واقع بزرگترین و مهم‌ترین کاری است که باید انجام بدهید. همان کاری که اگر الآن فکری به حالش نکنید به احتمال زیاد همین طور برای انجام ان تنبلی خواهید کرد. ضمناً کار موردنظر همان کاری است که انجام آن در حال حاضر می‌تواند بیشترین تأثیر مثبت را در زندگی شما بگذارد. قدیم‌ها همچنین گفته‌اند:اگر قرار است دو تا قورباغه را بخوری اول آن یکی را که زشت تر است بخور!»حرف آخر این است:اگر باید قورباغه زنده‌ای را بخوری هیچ فایده‌ای ندارد که مدت زیادی بنشینی و به آن نگاه کنی».با مطالعه و بررسی هرچه بیشتر در مورد مردان و زنانی که درآمد بهتری داشته وسریع‌تر پیشرفت کرده‌اند ویژگی (عمل‌گرایی) به عنوان بارزترین و پایدارترین رفتاری که آنها در هر کاری از خود نشان می دهند خودنمایی می کند. افراد موفق و مؤثر کسانی هستند که مستقیماً به سراغ کارهای اصلی خود می‌روند و خود را موظف می کنند تا به طور مداوم و بدون آنکه ذهنشان منحرف شود به انجام آن کارها ادامه دهند تا آنها را به اتمام برسانند.

کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید

کتاب فوق ستاره فروش شوید نویسنده : برایان تریسی تهیه شده توسط تیم تحقیقاتی امین دارابی برای گوش دادن به بخشی از کتاب به عنوان تست بر روی لینک زیر کلیک کنید: http://uupload.ir/view/d6h_فایل_تبلیغاتی_کتاب_چگونه_فوق_ستاره.

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه میتوانید از پیشنهادات ویژه و هر هفته یک مقاله هدیه بهره مند شوید